آشنایی با روش زیبایی کرم پودر دائم و مزایا و معایب آن

آشنایی با روش زیبایی کرم پودر دائم و مزایا و معایب آن

انسان ذاتا خواهان این است که زیبا باشد و مورد تحسین و تمجید اطرافیان قرار بگیرد. در طول تاریخ هر کاری می کند تا به این هدف خود دست پیدا کند. در این بین زیبایی و جوان ماندن و جوان تر دیده شدن پوست صورت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مقاله به بررسی روش زیبایی کرم پودر دائم و تاریخچه آن، مزایا و معایب روش زیبایی کرم پودر دائم و عوامل موثر بر قیمت آن می پردازیم.

 

آشنایی با روش زیبایی کرم پودر دائم و مزایا و معایب آن

کرم پودر دائم

امروزه تکنولوژی جدیدی برای بهبود بخشیدن به وضعیت پوست و رفع نقایص احتمالی آن و زیبایی بخشیدن به پوست صورت ابداع شده است که کرم پودر دائم نامیده می شود. با استفاده از این کرم پودر دائم می توانید به راحتی برای مدت طولانی به خرید و استفاده از کرم پودرهای دیگر نیازی نداشته باشید.

در این روش از سوزن های خیلی ریزی که به آن ها میکرو نیدل یا سوزن های نانو گفته می شود، استفاده می شود. با استفاده از این سوزن های بسیار باریک، پیگمنت‌ های طبیعی را به لایه های مورد نظر پوست فرد می رسانند. در این روش سعی می شود که لایه اپیدرم پوست آسیب نبیند و تخریب نشود. معمولا روش زیبایی کرم پودر دائم را در سه جلسه و با فاصله حدود 10 روز از هم، طی جلسات یک ساعته انجام می دهند.

روش زیبایی کرم پودر دائم خیلی زود اثر خود را نشان می دهد و تا 6 الی 8 ماه نیز اثرش روی پوست صورت باقی می ماند و ماندگاری دارد.

تاریخچه کرم پودر دائم

روش زیبایی کرم پودر دائم در سال 2013 میلادی پس از 3 سال تحقیق و بررسی توسط یک شرکت لهستانی ابداع شد. از آن پس مورد توجه افراد زیادی از سراسر دنیا قرار گرفت.

 

تاریخچه کرم پودر دائم

مزایای روش زیبایی کرم پودر دائم

روش زیبایی کرم پودر دائم هم مانند تمام روش های زیبایی دیگر دارای مزایای خاص خود است. از جمله مزایای روش زیبایی کرم پودر دائم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با استفاده از روش زیبایی کرم پودر دائم می توان به پوستی درخشان تر و روشن تر رسید. روش زیبایی کرم پودر دائم می تواند پوست صورت فرد را بین دو تا سه درجه روشن تر کند.
 • همچنین استفاده از این روش باعث می شود که کک و مک ها و تیرگی زیر چشم از بین برود.
 • از روش زیبایی کرم پودر دائم می توان برای رفع تیرگی های زانو و آرنج هم استفاده کرد.
 • بیمارانی که بیماری سرطان پوستی دارند هم می توانند از مزایای روش زیبایی کرم پودر دائم استفاده کنند.
 • استفاده از روش زیبایی کرم پودر دائم مانند کرم پودرهای معمولی باعث بسته شدن منافذ پوست صورت نمی شود و پوست به راحتی می تواند تنفس کند.
 • افراد مختلف با انواع پوست ها می توانند از این روش استفاده کنند. حتی افرادی که آلرژی دارند و دارای پوست های حساس هستند هم به راحتی می توانند با روش زیبایی کرم پودر دائم زیباتر شوند، زیرا مواد استفاده شده در روش زیبایی کرم پودر دائم، بدون الکل است.
 • مراحل انجام روش زیبایی کرم پودر دائم بدون درد است و دوران نقاهت و استراحت برای بعد از آن نیاز نیست.
 • اثرات این روش را می توان بلافاصله مشاهده کرد و خیلی سریع به زیبایی دلخواه خود رسید.
معایب روش زیبایی کرم پودر دائم

هر روشی در کنار مزایای خاصی که دارند قطعا تعدادی نقص و عیب هم دارد که باید به آن اشاره کرد. از جمله معایب روش زیبایی کرم پودر دائم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در روز اول بعد از انجام روش زیبایی کرم پودر دائم، پوست دچار قرمزی و کبودی می شود که با گذشت زمان طی روزهای آینده این مورد کم کم از بین می رود.
 • افراد زیر 15 سال نمی توانند از روش زیبایی کرم پودر دائم استفاده کنند.
 • افرادی که پوست صورت آن ها دچار عارضه های شدید است نمی توانند از این روش استفاده کنند.
 • استفاده از روش زیبایی کرم پودر دائم برای افرادی که پوست صورت آن ها دارای چین و چروک است توصیه نمی شود.
 • استفاده از روش زیبایی کرم پودر دائم یک کار تخصصی است و باید با دقت و مهارت بالایی انجام شود. بنابر این اگر در اجرای آن دقت کافی انجام نشود یا از موادی که مرغوبیت کافی را ندارند در این روش استفاده شود، می تواند برای پوست صورت فرد مضر باشد.
 • بعد از انجام روش زیبایی کرم پودر دائم فرد موظف است به طور مرتب و دائم و زیر نظر کارشناس، از کرم آبرسان و ترمیم کننده پوستی و کرم های ضد آفتاب استاندارد استفاده کند.
 • برخی از ترکیبات موجود در کرم پودر دائم مانند سرب، جیوه، آهن و غیره ممکن است برای پوست فرد سنگین باشند.
 • از آن جایی که در روش زیبایی کرم پودر دائم کل صورت فرد با این ماده درگیر می شود، اگر در بعضی از موارد پوست صورت فردی به این روش واکنش تدافعی بدهد، درمان آن هزینه بر خواهد بود.
 • این روش ممکن است عوارض خود را در دراز مدت بر روی پوست فرد نشان دهد.

 

معایب روش زیبایی کرم پودر دائم

عوامل موثر بر قیمت روش زیبایی کرم پودر دائم

از جمله عواملی که بر روی قیمت روش زیبایی کرم پودر دائم تاثیر گذار است می توان به نوع و برند کرم پودر دائم مورد استفاده در این روش و این که آیا این کرم پودر اصل است یا تقلبی اشاره کرد. علاوه بر این، مهارت فرد و کارشناسی که روش زیبایی کرم پودر دائم را اجرا می کند و شهری که در آن این روش اجرا می شود، بر قیمت آن تاثیرگذار است.

جمع بندی

زیبایی دوستی یکی از خصیصه های هر انسان سالمی است که امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار دارد. روش زیبایی کرم پودر دائم یکی از روش هایی است که به راحتی زیبایی شما را دو چندان می کند و شما را از استفاده روزانه از کرم پودرهای معمولی بی نیاز می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
Call Now Button