آموزش روش زیبایی با کرم پودر دائم

آموزش روش زیبایی با کرم پودر دائم

زیبایی و جوانی یکی از خواسته هایی است که هم خانم ها و هم آقایان به دنبالش هستند. هرکسی دوست دارد پوستی صاف و شفاف داشته باشد و این ظاهر زیبا ماندگار باشد. یکی از روش هایی که زیبایی پوست صورت فرد را به او باز می گرداند و آن را حفظ می کند، روش زیبایی با کرم پودر دائم است. در این مقاله به بررسی روش زیبایی با کرم پودر دائم، وسایل مورد نیاز و مراحل آن می پردازیم.

 

آموزش روش زیبایی با کرم پودر دائم

روش زیبایی با کرم پودر دائم

مزووایت یا روش زیبایی با کرم پودر دائم، روشی تازه ابداع شده است که محبوبیت جهانی دارد و طی آن رنگدانه هایی را با سوزن های ظریف و نانو و طبق روش میکرونیدلینگ، وارد لایه های پوست صورت و مناطق تیره آرنج و زانو می کنند و باعث می شوند که لکه ها و تیرگی های پوستی، جای جوش و آکنه، سیاهی دور لب و زیر چشم، رنگ پریدگی پوست و غیره از بین بروند و زیبایی فرد دو چندان شده و جوانی و طراوت به پوست صورت فرد باز گردد.

در روش زیبایی با کرم پودر دائم از ویال هایی استفاده می شود که باید در اصل بودن و کیفیت بالای آن ها دقت خیلی زیادی را به کار برد. از آنجا که اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم، با پوست و زیبایی فرد و به ویژه پوست صورت او ارتباط صد درصد مستقیم دارد، خیلی حساس  است. توصیه اکید می شود که این روش توسط فردی کار آزموده و ماهر انجام شود تا پوست صورت فرد مراجعه کننده دچار لطمات احتمالی نشود.

 

روش زیبایی با کرم پودر دائم

وسایل مورد نیاز برای اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم

روش مزووایت یا روش زیبایی با کرم پودر دائم هم مانند سایر روش های زیبایی وسایل و ابزارهای خاصی را دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • وسایل یکبار مصرف جهت رعایت بهداشت
  • کارتریج های میکرونیدلینگ ۱۲ سر
  • کارتریج میکرونیدلینگ نانو
  • سرم احیاء کننده و تثبیت کننده
  • سرم مزووایت یا سرم بی بی گلو
  • پماد بی حسی
  • ماسک ورقه ای طلا یا ماسک بی بی گلو یا آلوورا

 

مراحل اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم

همان طور که اشاره شد اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم یک کار تخصصی است که نیاز به مهارت و دقت بالایی دارد. بنابراین افرادی که کار مزووایت یا کرم پودر زیبایی را انجام می دهند باید دوره های کامل این هنر را دیده و به مهارت کافی رسیده باشند و با دقت فراوان اقدام به اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم کنند. برای اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم چند مرحله وجود دارد که در این بخش سعی کرده ایم که به بررسی مفید و مختصر آن ها بپردازیم. این مراحل عبارت اند از:

مرحله اول

در ابتدا باید دقت شود که فرد مراجعه کننده، قبل از اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم قبلا استحمام کرده باشد و پوست فرد مراجعه کننده عاری از هر گونه آرایش و کرم و گرد و غبار و سایر آلاینده ها باشد. در این مرحله با پاکسازی عمیق پوست با سرم های شستشوی آنتی باکتریال، تمام چربی های اضافه و آرایش ها را از روی پوست فرد پاک می کنند.

مرحله دوم

پس از تمیز کردن کامل پوست صورت، ژل مخصوص لایه برداری یا اسکراب را به روی صورت فرد می مالند. استفاده از این ژل باعث می شود که سلول های مرده پوست از بین رفته و منافذ پوست تمیز شوند و پوست آمادگی بیشتری را برای جذب سرم BB Glow حاصل می کند. در این مرحله باید دقت شود که در لایه برداری افراط نشود زیرا پوست فرد دچار مشکل می گردد.

مرحله سوم

در مرحله سوم توسط پماد بی حسی (زایلاپی) یا هر نوع پماد دیگری پوست صورت را ماساژ می دهند و به مدت سی دقیقه با سلفون می پوشانند. بعد از گذشت نیم ساعت، با گاز استریل و آب جوشیده سرد شده پوست را تمیز می کنند.

مرحله چهارم

در این مرحله از اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم، عملیات خنثی سازی انجام می شود و با استفاده از تونر، اسیدیته و PH پوست را به حالت نرمال و بهینه در می آورند و همین امر باعث می شود که قرمزی و التهاب پوست صورت کاهش یابد و پوست آب رسانی شود.

مرحله پنجم

در این مرحله، کارشناس زیبایی از سرم های احیا کننده و تقویت کننده استفاده می کند و با آن ها پوست صورت فرد را به صورت دورانی ماساژ می دهد. این سرم های احیا کننده و تقویت کننده باید متناسب با جنس پوست فرد انتخاب شوند. کارشناس زیبایی با استفاده از کارتریج 12 سر این سرم ها را به کل صورت نیدلینگ می کند و با استفاده از کارتریج نانو سرم های اطراف لب و چشم و تیغه بینی را نیدلینگ می کند.

مرحله ششم

ویال های سرم BB Glow دارای چند طیف رنگی هستند که متناسب با رنگ پوست فرد و سلیقه و انتخاب خود فرد یک رنگ از آن انتخاب می شود و توسط روش میکرو نیدلینگ و به صورت دورانی به لایه های زیرین پوست صورت تزریق می شود.

مرحله هفتم

در طی این مرحله از اجرای روش زیبایی با کرم پودر دائم، از یک ماسک آبرسان که ماسک ورقه ای طلا یا ماسک آلوورا یا ماسک مخصوص بی بی گلو است، به مدت نیم ساعت برای پوست صورت استفاده می شود. با کمک این  ماسک، پوست صورت فرد آب رسانی شده و التهابات احتمالی تسکین می یابند.

مرحله هشتم

توصیه می شود که از روش ال ای دی تراپی هم به مدت یک ربع برای گرفتن نتایج بهتر و مناسب تر از روش زیبایی با کرم پودر دائم استفاده شود.

مرحله نهم

تا سه روز فرد نباید دوش بگیرد یا آب به صورتش بزند و روزها ضد آفتاب و شب ها کرم های آبرسان و ترمیم کننده ملایم از بهترین برندها باید استفاده کند.

 

جمع بندی

اخیرا روش زیبایی با کرم پودر دائم برای زیباتر و جوان تر شدن پوست صورت رایج و محبوب شده است. این روش تقریبا ریسک و خطر خاصی ندارد و ماندگاری حدود 8 تا 10 ماه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست
Call Now Button